8A dimming Controller DC12V-24V Black Adjustable Brightness Switch Light Bulb Strip Driver Monochrome Light Power Supply
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
ControllersIndustrial Power SupplyBlack LED Dimmer DC12V-24V 8A Adjustable Brightness Controller Switch Light Bulb Strip Driver Monochrome Lightdescribedescribe:. By using this product you can adjust the light to the appropriate lighting brightness according to your actual needs. Working temperature: -20-60℃. Power supply voltage: DC 12V-24V. Output: 1 channel. Maximum load current: 8A. Body: plastic. Size: 88mm*60mm*35mm (approx.)Package. 8A LED dimmer*1PCS